NWG Sneek juni 2023 – Wijn/spijs avond

Voor onze proefavond in juni hebben wij met onze leden besloten om een gezellige wijn/spijs avond te houden voor de zomerstop. We mochten op bezoek komen bij een van onze leden die een restaurant gaat openen in Leeuwarden.

Wij hebben allemaal ontzettend genoten van de heerlijke gerechten die chef Weshley voor ons had klaargemaakt. De combinatie met de geselecteerde wijnen was uitstekend en zorgde voor een fantastische ervaring. Hieronder een kleine sfeerimpressie.

Ook interesse om de volgende proefavond na de zomerstop (september) aanwezig te zijn? Stuur dan nu een e-mail naar sneek@nederlandswijngilde.nl. Wij zijn bereid meer informatie te verstrekken, je aan te melden voor een proeverij, je lidmaatschap te regelen of om verdere vragen te beantwoorden.